Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości odbyła się w piątek, 7 listopada. Została przygotowana przez klasy V i VI. Występujący przedstawili zebranej społeczności szkolnej historię Polski od rozbiorów po odzyskanie niepodległości.
W tym dniu włączyliśmy się także w akcję „Szkoła do hymnu”. Wszyscy uczniowie i pracownicy odśpiewali wspólnie hymn naszego kraju o symbolicznej godzinie 11:11.