Nasza szkoła dzięki wsparciu z budżetu państwa w ramach projektu "Posiłek w szkole i w domu" oraz dodatkowym funduszom pochodzącym z organu prowadzącego szkołę, na czele z panem wójtem Markiem Kluską, otrzymała nowy sprzęt do kuchni.
Trzeci moduł zakłada doposażenie i poprawę standardu już działających stołówek (mających własną kuchnię i jadalnię) lub doposażenie tych, które nie działają tak, aby mogły zostać uruchomione lub o stworzenie nowych, a także wsparcie adaptacji i wyposażenia pomieszczeń przeznaczonych do spożywania posiłków, czyli jadalni.
źródło: https://www.gov.pl/web/rodzina/programy-posilek-w-szkole-i-w-domu


